Fashionbet Canlı Destek etkileşim 

Fashionbet canlı destek etkileşim Fashionbet canlı destek birimine nasıl ulaşırım? Öncelikli olarak sitenin yeni giriş adresini bulmalı, yeni giriş adresi üstünden ana pencereyi ekranlara aktarmalısınız. Bu hususta yeni giriş adresi Fashionbet0188 şeklinde saptanmıştır ve kullanıma açılmıştır. Fashionbet0188 adresi üstünden ana pencereyi açtığınızda, en alt bölgeye doğru baktığınızda ve sağ köşeye doğru ilerlediğinizde, yeşil bir logonun var bulunduğunu, kulaklık şeklindeki logo üstünden bu birimle irtibat sağlandığını bilmelisiniz. Logo üstünden işaretleme ya da tanınan adı ile tıklama prosedürünü yaptığınız anda, ekran görüntüsü değişmeden, sahip olunan ana ekranın üstüne ufak bir sohbet penceresi açılacaktır.

Fashionbet Güvenilir mi Müşteri temsilcisi ya da canlı destek hizmetleri ile irtibata geçmek amacıyla, kayıt esnasında siteye verdiğiniz isminizi ve yarattığınız kullanıcı isminizi yazmanız lüzum edecektir. Hemen altta belirleme edilen görüşmeye başla butonuna bastığınız anda, canlı sohbet özelliğini kullanabilir ve müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Hem de canlı destek birimine ulaşım hususu ile alakalı ya da Fashionbet canlı destek birimine nasıl ulaşırım? Sorusunun karşılığında, Facebook ve Google hesaplarını kullanılarak, seans açılması şeklinde bir hizmet türü de bulunmakta.

Fashionbet Canlı Destek etkileşim

Fashionbet Canlı Destek etkileşim birimi Türkçe mi? Evet. Site canlı destek hattında Türkçe sunumlarını gerçekleştirmektedir. Sohbet içerisinde gerçekleştireceğiniz görüşmelerde, tamamıyla Türkçe dilini kullanabilirsiniz. Karşınızda belirleme edilen operatör ya da site görevlisi de aynı dilde ihtiyacınıza cevap verecektir.

Canlı Destek etkileşim Birimi Offline Olur İse Ne Yaparım?

Fashionbet Canlı Destek etkileşim birimi çevrimdışı olur ise ne yaparım? Öyle bir hal ile ya da teknik bir tekleme ile karşı karşıya kalmış iseniz, site idaresine değişik kanallar üstünden ulaşma olanağınız da bulunmakta. Yine canlı destek olarak ifade edilen ve 24 saat çalışan bu birim, sizin karşısına destekFashionbet elektronik posta adresi olarak çıkarılacaktır. Eğer teknik bir mesele oluşmuş ve canlı destek hattının çevrim dışı bulunduğunu görmüş iseniz, bozukluğu, görüşünüzü, teklifi ya da Fashionbet şikâyet hususunu ya da yardım isteğinizi destek Fashionbet elektronik posta adresine de iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*